Strona główna Forum Regulamin
Dołącz do klubu
Galerie Rejestry
Logowanie:
Użytkownik:
Hasło:

Zapomniałem hasła
Rejestracja nowego konta  Meteorogram - 48h


Znajomi:
Strona głowna > forum_czytaj
Forum dyskusyjne!UWAGA!

Aby móc pisać na forum, musisz być zalogowany!


Uchwała ZO PZW

wojtek, 18.11.2017 16:14
Witam koledzy dostałem informacje dotyczącą łowiska nr 150 Jezioro Stare w Zajezierzu
od pierwszego stycznia 2018 roku ma obowiązywać zakaz zabierania Karpia powyżej pięciu kilogramów . Jestem ciekaw waszych przemyśleń i refleksji także proszę o komentarze dziękuje .


Odpowiedzi (3):
xec 18.11.2017 22:53
Myślę, że to swiatełko w tunelu

tomek 22.11.2017 17:53
Panowie prosze ...po pierwsze kiedy ostatni raz byla zarybiana ta woda to juz jest liczba dwu cyfrowa , PZW twierdzi ze tam co jakis czas wystepuje przyducha i nie zarybia bo sie nie oplaca ale ja popieram i pytam czemu nie wprowadzono tego odrazu na j Nowym za jednym zamachem . Jak dobrze kojarze to okreg zamojski w tym roku wprowadzil nowa skladke tzw NO KILL polega ona na tym ze wedkarz nie zabierajacy ryb placi polowe tego co wedkarz zabierajacy ryby i to jest postep i rzecz godna pochwaly dla tego Okregu. A nie wprowadzanie zakazu zabierania ryb z J Starego wody o ktora sie nie dba i nie zarybia !!! Dla mnie zenada !

xec 23.11.2017 01:07
Ale zakaz ten jest wprowadzony w odpowiedzi na uchwałę którą podjęto na ostatnim walnym zebraniu. To nie okręg, to my na sali podaliśmy propozycje i podnosiliśmy rękę.

To, że j. Stare jest zaniedbane z takich czy innych powodów to jedno ale o rybę, która tam została i która się tam rozmnaża (!) możemy choć tak zadbać. Nie rozumiem dlaczego ochrona części populacji ryb w tym jeziorze jest dla Ciebie zenada?


Copyright by amurek.pl