Strona główna Forum Regulamin
Dołącz do klubu
Galerie Rejestry
Logowanie:
Użytkownik:
Hasło:

Zapomniałem hasła
Rejestracja nowego konta  Meteorogram - 48h
  Meteorogram - 84h


Znajomi:
Strona głowna > forum_czytaj
Forum dyskusyjne!UWAGA!

Aby móc pisać na forum, musisz być zalogowany!


Gorny wymiar karpia na j. Starym + bonus

xec, 26.03.2017 18:27
Dziś, w niedzielę 26.03.2017 odbyło się zebranie sprawozdawczo wyborcze w Gniewkowskim kole PZW. Podczas zebrania poddano pod głosowanie ustanowienie górnego wymiaru karpia który wynosi 5kg, wniosek przeszedł większością głosów. Teraz głosowanie musi być jeszcze zaakceptowane przez zarząd okręgu i wtedy wejdzie w życie. Mały krok dla ludzkości a wielki dla karpi na starym.

Ponad to przegłosowano 2 tygodniowy okres kwarantanny dla karpi po zarybieniu na j. Nowym. Dzięki tym 2 tygodniom wiele sztuk zdąży znaleźć swój kąt i dzięki temu dożyć miejmy nadzieję słusznych wymiarów.

Bonusem natomiast jest to iż zamienilismy 2 slowa z Nadleśniczym na temat ewentualnej zasiadki klubowej na j. Nowym. Nadleśniczy stwierdził, że jeśli będzie miała to być zasiadka kulturalna, bez krzyków i ognisk z wyznaczona osobą odpowiedzialną za organizację to nie powinno być problemu i taka zgodę dostaniemy.

Ponadto odwołując się do propagandy rozsiewanej po Gniewkowie jakoby koło miałoby nie płacić za dzierżawę Nadleśniczy podkreślał, że obie strony, tj Nadleśnictwo i Okręg PZW wzorowo wywiązują się z obowiązków wynikających z umowy dzierżawy.

Pozdro
Odpowiedzi (0):
Copyright by amurek.pl